Grzejniki Buderus – stalowe, płytowe z 10-letnią gwarancją

Grzejniki marki Buderus to produkt najwyższej jakości. Grzejniki wykonane są z blachy stalowej, głęboko tłoczonej. Aby potwierdzić wysoką jakość Buderus od 1 kwietnia tego roku przedłużył gwarancje na grzejniki serii Logatrend K-Profil, VK-Profil, VKM-Profil, K-Plan, VK-Plan i VKM-Plan. Czym charakteryzują się grzejniki Logatrend?

Zaletą grzejników Logatrend jest fakt, iż przekazują dużą część ciepła przez promieniowanie, tak jak w przypadku ogrzewania podłogowego, a nie konwekcję. Dzięki temu nie powodują unoszenia się kurzu i są bardziej atrakcyjne dla alergików.

Na stronie http://www.buderus.pl/files/200802121948270.Grzejniki%20Logatrend.pdf można przeczytać na temat grzejników Logatrend:

“Pokrycie ochronne grzejników składa się z farby podkładowej, wypalanej w temperaturze 160 [ºC], oraz wierzchniej warstwy lakieru proszkowego, epoksydowo-poliestrowego, w kolorze białym (RAL 9016) wypalanego w temperaturze 200 [ºC]. Sprawdzenie szczelności każdego wyprodukowanego grzejnika odbywa się przed malowaniem. Po zakończeniu procesu produkcyjnego każdy grzejnik pakowany jest w folię termokurczliwą z zabezpieczeniem narożnikami osłaniającymi. Folię termokurczliwą należy zrywać dopiero po zakończeniu prac budowlanych i instalacyjnych”. Montować grzejniki możemy doprowadzając przewody zarówno z prawej jak i lewej strony.