O firmie

Witamy Państwa!!!

Od początku naszej działalności jesteśmy związani z firmą BUDERUS Technika Grzewcza, producentem najwyższej jakości urządzeń grzewczych. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym tej marki i prowadzimy w Lublinie SALON FIRMOWY, w którym można zapoznać się z ofertą produktów BUDERUS.

Współpraca z firmą BUDERUS (szkolenia) pozwala nam zdobywać najnowszą wiedzę oraz poznawać najnowsze technologie. Posiadamy Certyfikat  Buderusa stwierdzający wysoki profesjonalizm techniczny i handlowy. Od września do 31 grudnia braliśmy udział w akcji Buderusa “Kupuj kotły kondensacyjne i wygraj wyjazd do Turcji“.  Celem akcji było zwiększenie sprzedaży i montażu Kotłów  Kondensacyjnych. Nasza firma znalazła się w zwycięskiej grupie 30 firm na II miejscu w Polsce!!!!

Od 1 czerwca 2012 roku firma Buderus wprowadziła zmiany dotyczące usług serwisowych. Nowo stworzony Autoryzowany System Serwisowy zapewni profesjonalne i szybkie usługi serwisowe.

Naszą główną specjalnością jest również wykonanie dla Państwa hydrauliki – instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania i podłogówki. Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowej budowie systemów sanitarnych “od wykopu pod klucz”. Dobieramy  odpowiednie urządzenia do Państwa instalacji. Pomagamy w wyborze odpowiednich systemów.

Zapraszamy do naszego Salonu, gdzie doradca techniczny bezpłatnie wyceni Państwa instalację grzewczą na podstawie projektu wraz z wszelkimi materiałami i usługą.

Dokonując zakupu urządzeń grzewczych marki Buderus w naszym Salonie wraz z usługą mają Państwo możliwość przedłużyć gwarancję na te urządzenia nawet do 5 lat. Oferta dotyczy:

  • gazowych kotłów grzewczych do mocy 100kW,
  • kolektorów słonecznych płaskich,
  • pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej.

…wszystko po to, aby Państwa dom był CIEPŁYM, komfortowym

i przytulnym miejscem

Serdecznie zapraszamy Państwa na zakupy!!!

U nas skorzystacie Państwo z korzystnych promocji!!!