Nowość – systemy solarne z kolektorami słonecznymi Logasol SKN 4,0

Logasol SKN 4,0 to nowy produkt w bogatej ofercie firmy Buderus (czytaj więcej na stronie Logasol SKN 4,0). Z tego też względu Buderus przygotował dla Państwa interesujące propozycje zestawów solarnych w oparciu o nowe kolektory oraz nowe zasobniki serii Logalux SM /5.

ESKN2SF25BSC20 – cena zestawu netto: 8.200,00 PLN
Jest to zestaw podstawowy. Składa się z dwóch kolektorów pionowych oraz zasobnika SF 250l, naczynia wzbiorczego 18l i płynu solarnego 20l.
Zestaw ten jest dostosowany do potrzeb 3-4 osobowej rodziny przy standardowym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową lub w przypadku lokalizacji w bardzo nasłonecznionym miejscu.
Zestaw nie obejmuje połączenia hydraulicznego pola kolektorów oraz systemu montażowego. Dzięki temu można samemu zamówić potrzebne elementy z uwzględnieniem pokrycia dachowego i kąta nachylenia dachu.

PSKN2NDSM3BSC20 – cena zestawu netto: 10.400,00 PLN
Zestaw składa się z dwóch kolektorów pionowych oraz zasobnika Logalux SM 300l, naczynia wzbiorczego 18l i płynu solarnego 20l.
Większa pojemność zasobnika zapewnia komfortowe korzystanie z c.w.u. przez 3-4 osobową rodzinę.
W zestawie uwzględniono połączenie hydrauliczne kolektorów i system montażowy do dachu skośnego pokrytego dachówką.

ESKN3SM3BSC20 – cena zestawu netto: 11.000,00 PLN
To zestaw podstawowy. Składa się z trzech kolektorów pionowych oraz zasobnika Logalux SM 300l, naczynia wzbiorczego 18l i płynu solarnego 20l.
Zestaw jest przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny, która ma większe zapotrzebowanie na c.w.u. lub gdy lokalizacja kolektorów nie zapewnia odpowiedniej ilości promieniowania słonecznego.
Do zestawu nie dołączono połączenia hydraulicznego kolektorów oraz systemu montażowego.

PSKN3NDSM4BSC20 – cena zestawu netto: 14.300,00 PLN
Zestaw składa się z trzech kolektrów pionowych oraz zasobnika Logalux SM 400l, naczynia wzbiorczego 18l i płynu solarnego 20l.

Zestaw skomponowany jest dla 4-5 osobowej rodziny z przeznaczeniem do swobodnego korzystania z energii. Rozwiązanie pozwala w sposób najbardziej efektywny wykorzystać energię słoneczną, jak również sprawdza się w lokalizacjach o mniejszym natężeniu promieniowania słonecznego.
W zestawie dołączono połączenia hydrauliczne i system montażu do dachu skośnego pokrytego dachówką.