Kotły c.o. marki Buderus

Centralne ogrzewanieOgrzewanie, sprawny kocioł – trudno o tym myśleć, gdy za oknem temperatury sięgają 30 ºC. Ale niestety to najwyższa pora zajrzeć do kotłowni i sprawdzić, czy wszystko jest odpowiednio przygotowane na nadejście sezonu grzewczego. Może należy wezwać serwis, który dokona przeglądu kotła, a może warto pomyśleć o nowym kotle?

Ze względu na rosnące koszty ogrzewania, niektórzy mogą zastanawiać się nad zmianą źródła energii. Warto więc sprawdzić najnowszą ofertę kotłów grzewczych marki Buderus.

Kotły na paliwo stałe

Najnowszą propozycją Buderusa jest żeliwny kocioł grzewczy Logano G221 Automatic. Jest to kocioł przeznaczony do spalania eko-groszku, peletu czy węgla brunatnego, a także węgla kamiennego oraz odpadów drewnianych. Gwarantowana długa żywotność kotła. Bardzo wygodna obsługa.

Kocioł Buderus Logano G221 Automatic

Logamax G221 Automatic

Kotły gazowe

Jeśli szukają Państwo kotła na gaz, ekonomicznego i funkcjonalnego to zdecydowanym liderem od dłuższego czasu jest kocioł Buderus Logamax plus GB072. Kocioł osiąga sprawność aż do 109% – jest to więc duża oszczędność w porównaniu z kotłami konwencjonalnymi. Jego zalety to kompaktowe wymiary i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Kocioł Buderus Logamax GB072

Logamax plus GB072

Aby uzyskać pełną ofertę kotłów Buderus zapraszamy do skontaktowania się z naszym Salonem lub zajrzenia do sklepu internetowego – https://inserw.pl/sklep/.